with an eye for quality
Winkelwagen is leeg

Kriegsmarine Koppel met Koppelslot

Beschrijving

Kriegsmarine manschappen/onderofficiers's Koppel met Koppelslot (Koppel und Koppelschloß mit Lederwiderhalt). Het Kriegsmarine manschappen /onderofficier's koppelslot werd officieel ingesteld op 4 augustus 1936, het verving het daarvoor gedragen 'Reichsmarine' koppelslot. Het Kriegsmarine koppelslot had hetzelfde ontwerp als het Wehrmacht Heer koppelslot, alleen werden de Kriegsmarine exemplaren verguld. Mooi aluminium goud verguld exemplaar, maker gemarkeerd met 'R.S.& S.' wat duidt op productie door 'Richard Sieper & Söhne' uit Lüdenscheid. Het koppelslot vertoont normale gebruikssporen en krassen en bevat nog het grootste deel van zijn gouden finish. Het koppelslot is compleet met zijn matchende leren flap welke ook maker gemarkeerd is door de firma 'Richard Sieper & Söhne' uit Lüdenscheid en 1938 gedateerd is. Ook staat er nog een mooie Kriegsmarine afname stempel op. Het stiksel van de flap is helaas los geraakt. Het koppelslot is compleet met zijn 100cm lange leren riem zoals samen gevonden, deze lijkt ook 1938 gedateerd te zijn. Moeilijk te vinden origineel Kriegsmarine koppelslot in goede gebruikte staat!

Artikelafbeeldingen
30050_2
30050_3
30050_4
30050_5
30050_9
30050_8
30050_7
30050_6
30050_10