with an eye for quality
Winkelwagen is leeg
CJK221_1
CJK221_2
CJK221_3
CJK221_4
CJK221_5
CJK221_6
CJK221_7
CJK221_8
CJK221_9
CJK221_10
CJK221_11
CJK221_12

Kriegsmarine Officiersdolk met gehamerde schede

Kriegsmarine Officiersdolk (Kriegsmarine Dolch für Offiziere) met gehamerde schede. Gemarkeerd door 'WKC' uit Solingen en compleet met portepee. Op de dolk staat de naam van matroos 'Hans F. Keun' en de gravering 'Ziel erkannt, kraft gespannt'. Prachtige originele Kriegsmarine-dolk!
€ 1250,00

Beschrijving

Kriegsmarine Officiersdolk (Kriegsmarine Dolch für Offiziere) v. De Kriegsmarine officiers dolk was een aangepaste versie van de traditionele marine dolk zoals ingesteld in de Pruissische marine in 1848. De grootste verandering was de wijziging van het Reichsmarine model pommel naar de Derde Rijk adelaar met hakenkruis. De dolk heeft een wit celluloid handvat met de correcte twee-dradige gedraaide koperen draad. De dolk is compleet met zijn originele vuur-vergulde luxe gehamerde type schede. De achterzijde van het lemmet is mooi gemerkt met een geëtste makers logo en naam van de firma 'WKC' uit Solingen. De naam van de Kriegsmarine soldaat 'Hans F. Keun' staat op de bovenkant van de schede gegraveerd, op de pommel staat op beide vleugesl van de adelaar de tekst 'Ziel erkannt, kraft gespannt' (Doel geïdentificeerd, kracht uitgeoefend) gegraveerd. Het lemmet is in een goede staat met wat kleine vlekjes en heeft een mooie ets aan beide zijden. De dolk is compleet met zijn originele gevlochten marine troddel zoals samen gevonden. Prachtige originele Kriegsmarine dolk set in erg goede staat!

VERZENDING: deze dolk wordt enkel aangetekend verzonden met PostNL leeftijdscheck! Kies bij het afrekenen voor de verzendoptie 'aangetekend'. Géén verzending met FedEx!