with an eye for quality
Winkelwagen is leeg

WH (Heer) Koppel met Koppelslot

Beschrijving

Wehrmacht (Heer) Koppelslot (Koppel und Koppelschloß). Op 24 Januari 1936 werd dit nieuwe model Manschappen koppelslot officieel geintroduceerd en het verving het voorgaande Weimar periode Reichsheer koppelslot. Het basis design was onveranderd, enkel de toevoeging van de nieuwe Wehrmacht stijl nationale adelaar. Dit model koppelslot werd gedragen door de hele Derde Rijk periode heen met kleine variaties en kleurverschillen. De kleurverschillen werden bepaald door regelgeving, bij welke stijl uniform het gedragen werd. Mooi veldgrijs geverfd stalen koppelslot, het koppelslot bevat nog een groot deel van zijn originele verf maar vertoont duidelijke draagsporen. Het koppelslot is compleet met zijn originele leren flap welke maker gemarkeerd is door de firma 'Richard Sieper & Söhne' uit Lüdenscheid en 1941 gedateerd. Het koppelslot is compleet met zijn originele 95cm lange leren koppel zoals samen gevonden. De koppel is in duidelijk gebruikte staat en vertoont wat kleine beschadigingen, zie foto's. De koppel is niet zichtbaar gemarkeerd. Mooie originele set in duidelijk gebruikte en gedragen staat!

Artikelafbeeldingen
30536_1
30536_2
30536_6
30536_4
30536_5
30536_7